logo
Rejon woj. lubelskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, wielkopolskie - Przedstawiciel handlowy (sprzedaż części zamienne) - ph/28112023
24 lipca 2024
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Raitech Sp. z o.o., z siedzibą w Brzoza k/Bydgoszczy, ul. Bydgoska 41.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016 / 679 lub na podstawie zgody(art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016 / 679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana / Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy.Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij formularz

Copyright © 2018-2022 by Raitech.pl Wszelkie prawa zastrzeżone